STOWARZYSZENIE MEDIATORÓW SKRZYDŁA POROZUMIENIA

e-mail: madiatorzy@skrzydla-porozumienia.pl

agata_ziaja

Agata Ziaja
Prezes Zarządu
tel. 600 386 723
a.ziaja@skrzydla-porozumienia.pl

Kraków, Małopolska

sprawy: rodzinne, cywilne, gospodarcze (ze wskazaniem na ubezpieczenia)

 

marcin_jurczenko

Marcin Jurczenko
Skarbnik, Członek Zarządu
tel. 690 224 009
m.jurczenko@skrzydla-porozumienia.pl

Kraków

sprawy: rodzinne, nieletnich, karne

 

anna trela

Anna Trela
Sekretarz, Członek Zarządu
tel. 503 151 043
a.trela@skrzydla-porozumienia.pl

Kraków, Wieliczka

sprawy: gospodarcze, cywilne, dotyczące nieruchomości, z zakresu prawa pracy, rodzinne

Generic placeholder image

Małgorzata Lipko
Członek Zarządu
tel. 604 150 287
m.lipko@skrzydla-porozumienia.pl

Kraków

sprawy: z zakresu prawa pracy, cywilne, rodzinne, gospodarcze

damian wojdyła

Damian Wojdyła
Członek Zarządu
tel. 574 415 447
d.wojdyla@skrzydla-porozumienia.pl

Rzeszów, Kraków

sprawy: cywilne, rodzinne, gospodarcze, z zakresu prawa pracy, podziału majątku, działu spadków, sprawy odszkodowawcze z tytułu umowy ubezpieczenia, sprawy pomiędzy konsumentem a przedsiębiorcą, spory sąsiedzkie

 

Generic placeholder image

Katarzyna Auguścik
tel. 600 616 911
k.auguscik@skrzydla-porozumienia.pl

Kraków

sprawy: cywilne, rodzinne i małżeńskie, gospodarcze

Generic placeholder image

Urszula Bartoszewska
tel. 668 125 223
u.bartoszewska@skrzydla-porozumienia.pl

Kraków

sprawy: cywilne, rodzinne i małżeńskie, gospodarcze

Generic placeholder image

Maciej Dobosz
tel. 696 757 929
m.dobosz@skrzydla-porozumienia.pl

Kraków i okolice

sprawy: gospodarcze (ze wskazaniem na roszczenia finansowe), cywilne

 

Generic placeholder image

Ewa Fojtik
tel. 503 433 991
e.fojtik@skrzydla-porozumienia.pl

Kraków, Niepołomice

sprawy: cywilne, rodzinne i małżeńskie, gospodarcze, z zakresu prawa pracy

magdalena_kolbuszewska

Magdalena Kolbuszewska
tel. 660 444 902
m.kolbuszewska@skrzydla-porozumienia.pl

Kraków

sprawy: rodzinne i małżeńskie (rozwodowe, separacje, o ustalenie kontaktów z małoletnim, sprawy o alimenty, o podział majątku); cywilne; gospodarcze; spory korporacyjne; dotyczące nieruchomości, lokalowe, sąsiedzkie

Generic placeholder image

Izabela Kowalska
tel. 787 362 502
i.kowalska@skrzydla-porozumienia.pl

Katowice i okolice

sprawy: cywilne, rodzinne i małżeńskie, gospodarcze

 

renata_marchwica

Renata Marchwica
tel. 662 133 628
r.marchwica@skrzydla-porozumienia.pl

Tarnów

sprawy: cywilne, rodzinne i małżeńskie, gospodarcze

Generic placeholder image

Elżbieta Orłowska
tel. 602 501 373
e.orlowska@skrzydla-porozumienia.pl

Małopolska, Śląsk

sprawy: cywilne, podział majątku, mediacje gospodarcze, mediacja w administracji publicznej, spory sąsiedzkie (ze wskazaniem na spory graniczne)

Generic placeholder image

Dariusz Salamon
tel. 606 978 030
d.salamon@skrzydla-porozumienia.pl

Olkusz, Kraków, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza

sprawy: cywilne, gospodarcze, pracownicze, spory zbiorowe

bernadetta smagacz

Bernadetta Smagacz
tel. 607 455 122
b.smagacz@skrzydla-porozumienia.pl

Kraków

sprawy: cywilne, rodzinne i małżeńskie, gospodarcze

katarzyna tesarska

Katarzyna Tesarska
tel. 693 036 950
k.tesarska@skrzydla-porozumienia.pl

Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane, Kraków

sprawy: rodzinne, cywilne, gospodarcze, sąsiedzkie, z zakresu prawa pracy, karne

arkadiusz_ulążka

Arkadiusz Ulążka
tel. 691 252 477
a.ulazka@skrzydla-porozumienia.pl

Katowice i okolice

sprawy: cywilne, rodzinne i małżeńskie, gospodarcze

 

ewa_wogórka

Ewa Wogórka
tel. 791 158 153
e.wogorka@skrzydla-porozumienia.pl

Kraków, Tarnów, Kielce

sprawy: rodzinne, majątkowe, o mobbing, z zakresu prawa pracy, cywilne, społeczne, gospodarcze

agata_woźniczka

Agata Woźniczka
tel. 733 909 512
a.wozniczka@skrzydla-porozumienia.pl

Kraków, Olkusz, Krzeszowice, Zabierzów

sprawy: gospodarcze, cywilne, rodzinne